Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Oktoober on Porikuu! - Porikuu Festival
matt-uuBBew6g2jM-unsplash

Oktoober on Porikuu!

1.-31. oktoobrini vallutab Loode-Eesti taaskord suur elamusfestival – Porikuu festival 2021! Põnevaid sündmusi leiab terves piirkonnas Tallinnast Haapsaluni.

Möödunud aastal hõlmas festival 48 erinevat sündmust. Kavast leidis igaüks endale midagi meeldivat – oli nii tubaseid tegevusi kui sportlikke väliüritusi, kohaliku toidu üritusi jm. Porised ilmad pakkusid lusti ja meelelahutust tuhandetele inimestele.

Tänavu saab Porikuu festival avapaugu 1. oktoobril Padiselt, kui tullakse kokku Loode-Eesti südamesse ja tähistatakse rahvapärase porikuu algust. Vihjena võib öelda, et saab nii teatrit, muusikat kui kino! Täpsema info lisame peagi.

Terve oktoobrikuu vältel leiab kavast erinevaid loenguid, õpitubasid, spordi- ja toiduüritusi, kontserte, matkasid, laatasid, käsitöösündmusi ja palju muud. Väga mitmed sündmused on erilised, loodud just festivali puhuks!

Festivali toetatakse LEADER projekti “Loode-Eesti piirkonna ühisturundus” raames, mille partneriteks on MTÜ Kodukant Läänemaa, Lääne-Harju Koostöökogu ja Nelja Valla Kogu. Festivali korraldamisse on kaasatud ka piirkonnas paiknevad omavalitsused.