Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Porikuu tuleb sügisesse värve tooma - Porikuu Festival
brigitte-tohm-Ko-boPSpCe0-unsplash

Porikuu tuleb sügisesse värve tooma

28. septembrist kuni 30. novembrini vallutab Loode-Eesti taas omanäoline elamusfestival Porikuu. Mitmekülgset programmi pakkuva festivali raames toimub arvukalt erinevaid üritusi, mille seast leiab igaüks oma. Põnevaid elamusi jagub Talinnast Haapsaluni.

Möödunud aasta sügisel Lääne-Harjumaal startinud Porikuu tõi toona külastajate ette üle 80 erineva sündmuse. Tänavu laiub aga festival ka Läänemaale, mis tähendab, et oodata on veelgi mitmekülgsemat programmi.

Porikuu festival saab avapaugu septembri viimase nädalavahetusega 28.-29. septembril, kui toimuvad omanäolised sügislaadad, Keila kihelkonnapäev ja ka HikingEstonia värvikirev matk ümber Läänemaa ja Harjumaa piiril laiuva Valgejärve. Kahe kuu vältel toimuvad aga loengud ja õpitoad, kontserdid ja teatrietendused, orienteerumisvõistlused ja matkad, laadad ja käsitöösündmused ning palju muud. Põnevaid elamusi leidub ka toidugurmaanidele.

Porikuu viib paikadesse, kuhu möödajalutajad igapäevaselt ei pääse ning vestab lugusi, mida muidu ei kuule.

Festivali toetatakse LEADER projekti “Loode-Eesti piirkonna ühisturundus” raames, mille partneriteks on MTÜ Kodukant Läänemaa, Lääne-Harju Koostöökogu ja Nelja Valla Kogu. Festivali korraldamisse on kaasatud ka piirkonnas paiknevad omavalitsused.