Paketid

1. PAKETT

Pakkumine

Kuna festivali jooksul toimub Harkus nii palju vahvaid sündmusi, on meil rõõm teatada, et kampa on löönud ka Jõesuu Lounge & Guesthouse, kes pakub Porikuulistele oktoobris eriti super soodustusega majutust. Pakutakse majutust otse mere ääres, Vääna-Jõesuu rannaalal ning Porikuul on tavapärasest hinnast -20% soodustust!

Ega kõik saa ju öelda, et on ööbinud Vääna jõe suudmes vana vetelpäästejaama hoones. Mis veel parem, laupäeval ja pühapäeval on avatud ka lounge ehk sohvabaar, kus pakutakse toite, mis viivad keele alla – no see on juba õige puhkus! 

Kasuta võimalust ja broneeri majutus Jõesuu Lounge & Guesthouse’s. Selleks saada e-kiri majutus@joesuulounge.ee või helistades +372 5362 6648. Broneerimisel kasuta kindlasti märksõna „Porikuu“.

Veeda oktoobrikuus mõnus puhkus täis toredaid elamusi Harku vallas!

PS! Tee oma minipuhkusest ka pilte ja jaga neid meiega, kasutades teemaviidet #porikuu 😉

2. PAKETT

„SÜGISTERVIS NOAROOTSIST“

8. oktoobril on oodatud kõik Porikuulised Noarootsis, mil toimub tervisepäev „Sügistervis Noarootsist“. See on päev, kus saab teha joogat, ammutada uusi teadmisi sügis-talve perioodi toetavate taimede kohta, rännata natuke teadlikult tunnetades loodust ja kuulates gonge, äratada endas loovust ja liikuvust ning kasutada võimalust ja karastada ennast merevees ja lõpetada õhtu täiskuu- ja saunarituaalidega.

Täpsem kava ja registreerumine siin:
https://noarootsikaili.ee/tervisepaev-noarootsis/

Pakkumine

Kasuta võimalust ja veeda Noarootsis üks mõnus sügisene nädalalõpp. Tule kohale juba sündmusele eelneval õhtul ja häälesta ennast Noarootsi loodusesse ja rütmi. Või naudi rahulikku kulgemist peale tervisepäeva ja võta majutus samaks õhtuks. 

Mugavustega majutust mõnusas vaikuses looduse keskel pakub Nordicstay Noarootsi. Ja mis kõige parem, tervisepäevast osavõtjatele on sel nädalavahetusel (7.-9.10) majutus 15% soodustusega. Broneeri majutus siin: https://www.nordicstay.ee/
PS! Soodustuse saamiseks kasuta broneerimisel kindlasti lisainfos märksõna „Porikuu“.

PS! Tee oma minipuhkusest ka pilte ja jaga neid meiega, kasutades teemaviidet #porikuu 😉

3. PAKETT

„AVASTA SÜGISKULLAS PADISE“

„Padise on huvitava maastiku, kaunite metsade ja rikkaliku kultuuripärandiga küla Loode-Eestis,“ kirjeldab Kulgejate klubi matkajuht Tallinnast vaid 40 km kaugusel asuva Padise eripära. Tõepoolest see nii on: Padisel asub Põhja-Euroopa ainus nii terviklikult säilinud tsistertslaste klooster Padise klooster ning lisaks saab seal ka väga hästi süüa! Padise Kastelli kohvik oma kauni interjööri, ülimaitsvate toitude ja sooja külalislahkusega on võlunud külalisi üle Eesti.

Padise võõrustab meid Porikuul eriliste sündmustega:

🔸 15.10 Porikuu SÜGISLAAT Padise Kastellis, kus müüakse parimat kohalikku toodangut.

🔸 15.10 Muusikaline perepäev Padise kloostri külastuskeskuses, kus Marge ja Kristo Matson räägivad muusika võlumaailmast, helidest ja vaikusest.

🔸 15.10 Porikuu SÜGISPIDU Padise lõkkeplatsil, esinevad Lõõtsavägilased.

Lisaks on sündmuste toimumise ajal külastajatele avatud nii Padise klooster kui ka Padise Kastelli kohvik!

🔸 16.10 Matk „Padise Parimad Palad“, mis viib ca 8 km matkale, avastama Padise kauneimaid paiku.

🔸 16.10 ÜRDISOOLA valmistamise õpituba Padise Kastellis, juhendaja taimetark MARET ALLIKAS, kus vaadeldakse, maitstakse ja nuusutatakse kodumaised ürte ning igaüks saab endale ka päris oma maitsesoola segu koju kaasa teha. 

Pakkumine

Võta endale puhkamiseks terve nädalavahetus Padisel, 14.-16. oktoobril ja broneeri ka majutus kohapeal. Majutust pakub suurepärane Kallaste elamustalu.
Majutus paksude Padise metsade vahel üürib välja erinevaid puhkemajasid, alustades suurtest peopaikadest kuni saunamajade ja vesivoodiga sviidini. Lisaks on kohapeal väga palju tegevust – vahva taluloomade park, taluasjade muuseum, discgolfi rada, batuut ja mänguväljak. Tule üksi, kaksi, perega või lausa terve suguvõsaga, oled igal juhul oodatud! 😊
Porikuul kehtib majutusele eriline soodustus! Broneerimiseks kirjuta: info@kallastetalu.ee või helista +372 555 13002.  Broneerimisel maini kindlasti Porikuud.

PS! Tee oma minipuhkusest ka pilte ja jaga neid meiega, kasutades teemaviidet #porikuu 😉

4. PAKETT

„JALAD PORISEKS LÄÄNEMAAL“

Porikuul saab Läänemaal päriselt jalad poriseks, ja seda nii looduses kui spaas.

Kulgejate klubi viib päikesetõusul kulgema Tänavjärve äärde RMK lõkkekohta, et karget sügishommikut erilise lõkkel küpsetatud hommikusöögiga alustada:
🔸 15.10 Porikuul Poti ja Panniga

Peale elamushommikusööki jõuad minna kogenud matkajuhi Kerstiga põnevale autoretkele avastama Läänemaa suurimaid kivimürakaid:
🔸 15.10 Hiidrahnude autoretk Läänemaal

Porikuu kavast leiad veel erilise iluõhtu vetikamaskide, näojooga ja vesiaeroobikaga Hestia Hotel Haapsalus Spa’s:
🔸 21.10 Iluõhtu Hestia Hotel Haapsalu Spa’s

Pakkumine

Ja nagu varem mainitud, saab Läänemaal päriselt jalad poriseks, ülalnimetatud loodusürituste raames, aga ka Hestia Hotel Haapsalu Spa’s, kes pakub erilist Porikuu paketti koos ööbimisega „Jalad poriseks ja käed sooja“. Paketis sisaldub rikkalik hommikusöök, piiramatu vee- ja saunaspaa külastus, hommikune näojooga ja kaks hoolitsust: jalahooldus ainulaadse Haapsalu ravimudaga ja soojendav kätehooldus parafiiniga. Pakett kehtib terve oktoobrikuu jooksul, seega on võimalik näiteks nautida esmalt elamusi vabas õhus ja seejärel minna lõõgastuma ja ennast ravimudaga poputama Hestia Hotel Haapsalu Spa’sse.

PS! Tee oma minipuhkusest ka pilte ja jaga neid meiega, kasutades teemaviidet #porikuu 😉