Gastronoomiline sügisõhtu 19. sajandi Ukraina stiilis!

01.10.2023
Ukraina Kulinaarne Seiklus: Borši, Pulmad ja Maagilised Maitseelamused!
Kallid maitsva ja tervisliku toidu tundjad!
Te kindlasti teate, et kogu maailmas saavad kamast kõige maitsvamat jooki valmistada ainult eestlased!
Kõige maitsvamad sushi saab jaapanlastelt!
Ja ukrainlannad teevad maailma kõige maitsvamat borši! Sest igaühel meist on veres esivanemate mälestus ja võti meie rahva parimate retseptide juurde!
Kutsume teid ainulaadsele sündmusele, millest saab tõeline gastronoomiline ja kultuuriline Universum. Avastage Ukraina toidu aroomid ja maitsed meie üritusel. Õhtu täis interaktiivseid mänge ja lõbusat meelelahutust, aga fookus on Ukraina rahvustoitu valmistamise kunstile. Ja see ei ole kõik!
Ukraina traditsioonide järgi külaliste vastuvõtmine on esimene samm meie programmi. Peale tutvumist valmistame üheskoos vana pereretsepti järgi ehtsa Ukraina borši ja kartulit peekoniga. Kuid ärge arvake, et sellest saab lihtsalt igav kokandustund. Sügis on aeg, mil kõik põllutööd lõppevad ja algab pulmahooaeg. Muudame oma õhtu põnevaks teatrimänguks “Ukraina pulm 19. sajandi stiilis”. Igaüks teist saab pulmatseremoonias osalejaks.
Borši ja kartuli valmistamise ajal pakume teile võimalust avastada Ukraina kultuuri – laule, osaleda mängudes ja isegi tantsida.
Ja lõpuks, mis kõige tähtsam – me lõpuks maitseme borši! Nautige maitset ja aroomi, mille olete meie ürituse käigus ise loonud.
Õhtu lõpetamise osa saavad läbi viia ainult perenaised – mõisaprouad. Eriliste traditsioonidega, mis jäävad kauaks meelde! Iga külalist ootab üllatus, mis ainult kodus saab avada!
Ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda Ukraina ainulaadsesse atmosfääri, nautida selle köögi maitseid ja saada osa meie 19. sajandi pulmast, sest kordame järgmise sügise temaatiline õhtu alles järgmisel sügisel!
Kohtade arv on piiratud. Ära maga maha!
Pikkadeks talveõhtuteks jääb mida meenutada 🙂
Osalustasu 15.-
Info ja registreerimine vaanaselts@gmail.com
Palume registreerida hiljemalt 28.septembriks, et oleks aega varuda toiduaineid!!!
Ürituse tüüp: Toiduelamus
Algus: https://fb.me/e/5OrcFcWxP