Kiili porikuu treeningpäev

29.10.2022

Kas sügis on pime ja porine? Tunned, et vajad sellesse toredat vaheldust? Siis pane omale kalendrisse kirja ja broneeri ära LAUPÄEV 29. OKTOOBER, sest sel päeval toimub KIILI PORIKUU TREENINGPÄEV.
❤️ Tegemist on kogu perele mõeldud emotsionaalse ja elava treeningute päevaga KIILI SPORDIHALLIS. Päeva kestel toimuvad erinevad RÜHMATREENINGUD ning kõik külastajad, ka sina saad neist TASUTA osa võtta.
Kiili porikuu treeningpäeval on sinu jaoks ja sinule
📌 4 TREENERIT – Kärt Pärtel, Marit Lüüs, Sirli Viirg & Janar Säkk
📌 7 ERINEVAT TREENINGUT – äratav jooga; vinge vanema-lapse treening; vastupandamatu pilates; tugevaks tegev jõutreening kogu kehale; asendamatu jõutreening 50+ inimestele; 2 võrreldamatult ägedat HIIT-i
📌 1 sisukas ja hariv arutelu treenerite osalusel teemal “TREENINGUTEGA ALUSTAMISE MÜÜDID”
📌 Võistlus “KIILI PLANK 2022” ehk “Kes tegelikult on Kiili kõige tugevam mees ja naine ning poiss ja tüdruk?”
📌 Samuti anname Kiili ja ümberkaudsete valdade ettevõtlikele ning tervise valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele, organisatsioonidele, klubidele, huviringidele ja isikutele võimaluse tutvustada oma tooteid ja teenuseid kohapeal “Tervisealaste teenuste ja toodete messi” raames. Selleks palume messile soovijatel registreerida end siin https://forms.gle/MaCCycneZGpBtGfe6
📌 Oodatud on ka koostööpakkumised, et 29. oktoober Kiili ning teiste valdade inimestele veelgi mõnusamaks ja kasulikumaks muuta. Kui arvad, et tahad ja saad aidata, võta julgelt ühendust janar@tervisemeister.ee või +372 5303 7100.
🎥 Päevast teeme otseülekande, et anda treeningutest osa saamise võimalus ka neile, kes erinevatel põhjustel ei saa kohale tulla.
❤️ Kehalise aktiivsuse ja positiivsete emotsioonidega parandame iga osaleja vaimset võimekust ning sellega alandame pimeda ajaga tõusvat stressitaset.
😍 Anna endale võimalus suurepäraste emotsioonidega sõita sisse pimedasse aega!
Üritus on osa Porikuu festivali programmist. Vaata lähemalt: www.porikuu.ee

Ürituse tüüp: Spordielamus
Algus: https://fb.me/e/3Lx0EVTeZ