Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Meelelahutuslik Kahoot - Porikuu Festival

Meelelahutuslik Kahoot

21.10.2021

Meelelahutuslikud mälumängud veebis, milles on tavaliselt 4-5 vooru, kokku kuni 40 küsimust. Traditsiooniliselt on voorudeks: Eesti varia; varia laiast ilmast; teemavoor (igal korral uus ja erinev); tunnetusvoor, kus tuleb tööle panna oma erinevad meeled 😉

Võistkond/üksikmängija tuleb registreerida mänguks https://forms.gle/9XugMSP5xknVvT1K6 võistkonna ESINDAJA isiku FB nimele või meiliaadressile ning VAID sama nime alt saavad võistkonnad ka esmajärgus mängus auhindade arvestuses mängida. Registreerige sinna oma ka võistkonna liikmete arv kokku! Ehk siis vaid registreerunud võistkonnad/üksikmängijad saavad esimeses järgus (ja ka ainsatena auhinnale mängida) ning vaid neile saadetakse mängu link. Hiljem (al. 25.10) panen mängu lingi üles ka avalikult, kuid siis on see puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil ning auhinnale keegi ei pretendeeri.
Mängu mängimiseks alates 21.10 kl 17.00 saage oma võistkonnaga kokku (mängimiseks kulub ca 30-40ks minutit) ning pange nimeks SAMA NIMI, mis mänguks registreerimise ankeedis. Kui mänginute hulgas on rohkem kasutajanimesid, siis vb olla võimalik, et mõnest võistkonnast mängiti mitu korda sh et tehti sohki – auhinda kellelegi välja ei anta! Sel, uuel, moel on siiski võimalik mängida meeskonnana, kasutada mitut pead, ilma et keegi oleks mängu enne läbi mänginud ja teab teistele vastuseid ette öelda või mängib ise mitu korda.
Registreeri (hiljemalt 21.10 kell 15.00ks!) võistkond oma esindaja FB nimega või esindaja toimiva meiliaadressiga, kuhu mängu aktiveerudes saabub aadress, kustkaudu mängida saab!
Mängida võib soolovõistkonnana või kuni 5-liikmelise võistkonnana ning loomulikult pole lubatud kasutada mängimise ajal abivahendeid ( ntks nutitelefoni, google´it vms)

Ürituse tüüp: Varia
Algus: https://fb.me/e/1RTAUTJUy