Lustakas TÖÖTUBA “Naeruga pimedusse!”

21.10.2021

Lustakas TÖÖTUBA “Naeruga pimedusse!”

Tule ja saa osa meeldejäävast eksperimendist!
Luba keset sügisest ja sombust porikuud rõõm ja naer enda seest välja! Vaata, mis juhtub, kui saad tunda end nagu lapsepõlves – kihistada, kõkutada, naljatada, itsitada, lustida…

Mida naer Sinu ja ümbritsevaga teeb?
Sellel hubasel õhtupoolikul õpid, miks ja kuidas teadlikult nii endale kui teistele igapäevaselt naeratada, olla positiivne ja elada oma elu mänguliselt. Räägime naeru tervendavast mõjust, teeme üheskoos erinevaid harjutusi, mängime ja katsetame, kuidas oma säravaimat naeratust kätte saada ja ka kaamera ees tööle panna.

Naudime naeru-energiat loomingulises keskkonnas Eesti suurimas fotostuudios —  XL-Studios, mille täisümar-fooniga ateljee on ümber ehitatud 2003. aastal endise kolhoosi “Rahva Võit” väätisehoidlast. Kohapeal on elav kaminatuli, kohvi-teejoogid, kerged suupisted.

Miski ei lähenda inimesi rohkem, kui südamlik naeratus! See imeline võlujõud on meil alati igalpool kaasas, võib päästa kellegi päeva ja ei maksa meile midagi! Kõik algab iseendast – just Sina saad enda sisemist ja ümbritsevat maailma muuta helgemaks ja õnnelikumaks!

Kingi endale ja miks mitte ka oma lähedas(t)ele hariv ja ergutav naeru-kogemus, jäädvustades see mälestusena ka ajatusse pilti!

Oma naeratuse loo räägivad särtsakad ettevõtjatest Eesti naised, emad ja keskkonnasõbrad – fotograafist stuudioperenaine Miss Estonia 2000 Evelyn Mikomägi ja naerukoolitaja Epp Priimägi.

Porikuu festivalilt alguse saanud ’’Naeruga pimedusse!” üritustesari on hooandjaks heategevuslikule kodanikualgatusele “Naerata, Eestimaa!”, mille missiooniks on muuta meie ühiskond sõbralikumaks, kokkuhoidvamaks ja kaaskodanike suhtes märkavamaks.

KUUPÄEV:                Neljap. 21.10.2021
KELLAAEG:              18:00 kestus ca 2h
ASUKOHT:                XL-Studios, Kurna tee 33a, Kiili vald

KONTAKT:                epp@naerukoolitus.ee, evelyn@xl-studios.com

ENERGIAPANUS:     35eur/in, 60eur/2 in
pärast 15.10 40eur/in, 75eur/2in

Osalejate arv piiratud!

Ülekannet ootame hiljemalt 20.10 Kunstihing OÜ, A/a EE787700771006250992, sisuks NAER

REGISTREERI:           https://forms.gle/VwikDpyfTvLUhNNw5

VÕTA KAASA:          Jalga vahetusjalanõud või soojad sokid, selga eelistatavalt ühetooniline ajatu riietus, huultele palsam.

Ära unusta rõõmsat meelt ja positiivset hoiakut!

Ürituse tüüp: Heaolu
Algus: https://fb.me/e/1YeMa5gok