Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Rahvusvaheline öötaeva konverents "Argo Navis - Follow the Stars" - Porikuu Festival

Rahvusvaheline öötaeva konverents “Argo Navis – Follow the Stars”

04.10.2021
- 05.10.2021
Oled sa vaadanud kunagi taevasse ja mõelnud, mis seal üleval päriselt on? Kuidas sätivad ennast paika tähed ja tähtkujud ja miks? Sul on võimalus seda kõike teada saada, osaledes TASUTA rahvusvahelisel öötaeva konverentsil!
4.-5. oktoobrini toimub online konverents „Argo Navis – Follow the Stars“. Esinejateks on teadlased ja eriala spetsialistid üle maailma!
Kava ja registreerimine: https://darkskywales.eventbrite.co.uk/
Argo Navis (e.k Argo Laev) on iidne tähtkuju, mis varasemalt kuulus ka ametlike tähtkujude hulka. Öötaevas ja pime aeg peidavad endas võimalusi, mis väärivad tutvustamist ja arendamist. Rahvusvahelise projekti „Argo Navis – Follow the Stars!“ eesmärkideks on tõsta teadlikkust tähevaatlusest ja pimeda aja sisustamise võimalustest.
Veebikonverents toimub maailma kosmosenädala alguses. Konverentsil räägivad astroloogiaga seotud isikud üle maailma (sh Eestist), kes jagavad erilisi oskusi ja teadmisi ja tutvustavad oma tegemisi.
Jagatakse teadmisi nii üksikisikutele, kuidas öötaevast ja tähti vaadelda (virtuaalse planetaariumi abil), kui ka ettevõtjatele, kuidas pimedast ajast kasu lõigata. Eriti oluline meie keskkonnas, arvestades, et Eestis on pimedat aega rohkem kui valget 🙂
Teemad, mida konverentsil käsitletakse:
• kliimamuutused
• turism
• kohalik toit ja sündmused
• bioloogiline mitmekesisus
• haridus: inseneriteadus ja loodus- ja täppisteaduste teemad, sh naiskosmonautide võimalused
• astrofotograafia
• astroloogiline arheoloogia
Kahe päeva jooksul on võimalik kuulata põnevaid juhtumianalüüse ja arutluskäike.
Haara võimalusest ja hari ennast astroloogia valdkonnas – täiesti tasuta!
Ürituse tüüp: Pimeda aja sündmus
Algus: https://www.facebook.com/events/381317390013595
Lõpp: 05.10.2021