Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Seminar-töötuba "Las sadada, saab magada" - Porikuu Festival

Seminar-töötuba “Las sadada, saab magada”

20.10.2022

Praktiline ja väga vajalik seminar-töötuba Hüüru mõisas, kus räägitakse une füsioloogiast, unehäiretest ja jagatakse hea une nippe.

😴 Seminar-koolitus keskendub sellele, kuidas paremini uinuda ja hoida korras oma une aeg. Alustame aga teooriast ja räägime une füsioloogiast, aga ka une vajadusest, peamistest unehäiretest ja nende ravist. Mida toob kaasa endaga unepuudus? Vaatame üle, milline on hea unehügieen ja keskkond. Selgitame erinevaid tehnikaid, kuidas rahututest mõtetest lahti saada, kuidas oma keha lõdvestada. Teeme läbi unerestriktsiooni tehnika (uneaja korrigeerimine) ja emotsioonidele mõeldud harjutuse. 

Seminari lektor Kene Vernik on tegelenud unehäirete raviga alates aastast 2006, töötades Tartu psühhiaatriakliinikus ja 4Kliinikus. Läbinud mitmed unealased koolitused ja keskendunud just unehäire psühhoteraapiale. Kene omab ka Euroopa Unemeditsiini unetehnoloogia kutset ja Tartu Ülikooli magistrikraadi psühholoogias.

Piletihind 2€.

 

Ürituse tüüp: Heaolu
Algus: https://huuru.ee/