Warning: Undefined variable $locations in /data01/virt81140/domeenid/www.porikuu.ee/htdocs/wp-content/themes/porikuu/functions.php on line 4
Tähistaeva pildistamise töötuba Marimetsa rabas - Porikuu Festival

Tähistaeva pildistamise töötuba Marimetsa rabas

09.10.2021
KOHAD ON TÄIS!
Kui soov töötoas osaleda on suur, võid meiega ühendust võtta ja lisame Sind ootejärjekorda, juhuks kui keegi oma koha ära ütleb.
Kui sa sooviksid rohkem teada Linnuteest, seda näha ja ise praktikas pildistada, siis ära rohkem otsi. ✨
Rahvusvahelise koostööprojekti Dark Sky International – Argo Navis – Follow the Stars / Loode-Eesti tähed – teaduse, toidu ja turismi arendamine ning Porikuu festivali raames viiakse läbi ainulaadne ning limiteeritud osalejate arvuga öötaeva pildistamise töötuba.
Oma kogemusi, oskusi ja praktilisi teadmisi jagab teiega 💫Keio Usai, kelle üheks suurimaks kireks on just tähistaeva ja Linnutee pildistamine.
Praktiline töötuba leiab aset väga ilusas ja looduskaunis kohas – Marimetsa rabas laupäeval, 9. oktoobril. Alustame 19:30 parklast matkaga rappa ning lõpetame orienteeruvalt kell 23:30 uuesti parklas.
Osalejatel on vaja kaasa võtta soojad riided/jalanõud, pealamp (sobib ka taskulamp) ja hea tuju. Kõige muu eest hoolitseb koolitaja.
Osalustasu 5€.
Vajalik on eelnev registreerimine meiliaadressil: eliko@vomentaga.ee
Osale ja saa unustamatu kogemus kogu eluks!
Ürituse tüüp: Pimeda aja sündmus
Algus: https://fb.me/e/46KEkaTQR